Marco, Joop en Herman bedankt voor het reageren.
@Marco, altijd "wauw" dat zal niet gaan lukken denk, maar vaak wordt er op een foto die totaal niet aanspreekt zo goed als niet gereageerd, omdat (ik denk) veel mensen het minder leuk vinden om een wat negatievere reactie te geven, daarom dacht ik dat deze foto dus niet goed bevonden werd.
Vind 'm zelf toch aardig goed gelukt en zoals Herman al zegt werkt de achtergrond voor mij hier ook mee en komt de vogel er goed los van, terwijl het toch niet alleen een 'saaie' blauwe of grijze lucht is.
De groene voorgrond is de polder en in de achtergrond ligt Joop z'n stadje, hoewel dat natuurlijk(en gelukkig

) niet echt meer te zien is.
We hebben allemaal weleens wat minder tijd Herman, maar er zal toch ook altijd wel een ander zijn die misschien wel wat tijd over heeft.
