

Wellicht ten overvloede maar ik heb mijn hart wel een beetje verloren aan het fantastisch IJsland. Een geweldig land, waar je nog ruimte en rust kunt ervaren én vier seizoenen op één dag kunt beleven.
De Hvitserkur, een machtige rots in het noorden van het land. Meerdere keren bezocht telkens met verschillende omstandigheden. Dit keer met een plas water ervoor en een toerist op de juiste plek. Wat wil je nog meer?
Deze foto levert allereerst een prachtige herinneringen op aan een geweldige reis eerder dit jaar. Echter deed ik voor de lol eens mee met een fotowedstrijd die ik voorbij zag komen. En je raad het al, ik won de wedstrijd en als beloning een vette reischeque. Hiervan ga ik in het voorjaar eiland hoppen op de Azoren, daar kijk ik echt naar uit. Geen IJsland dan dit jaar? Nee, daar moet ik ook naar terug, als alles meezit ga ik in februari ook weer daarnaar toe.