ik denk zelf niet, dat dit ooit zal werken, film is juist zo mooi, omdat je verschillende soorten film hebt, die ieder zijn of haar unieke karaktereigenschappen hebben (korrel, kleur, etc), wat voor een groot deel de ´look´ van film bepaald.
voorts zit ik een beetje met het ´doortrekken´van je film op de spoel, en later moet die weer helemaal teruggedraaid worden, en dan de boel uitlezen en weer opnieuw opwinden..volgens mij gaat dat op een gegeven moment niet meer zo strak in het huis zitten, waardoor je scherpte problemen krijgt.. daarom zit er ook altijd een drukplaat in de achterkant van je analoge toestel, om je film strak te houden, en ik trek zelf ook altijd even de film een stukje strak met de slinger, voordat ik afdruk..(vooral bij de oudere toestellen zonder automatisch filmtransport)..
mss wordt het ooit nog wel es werkelijkheid, maar aangezien we al zoveel prima werkende dslr´s hebben, en analoog echt gedaan wordt door liefhebbers, denk ik, dat het weinig kans van slagen zal hebben.
ik zit zelfs op enkele flickr groups, waar het woord digitaal zelfs als schuttingtaal gezien wordt..
zijn echte die-hards soms hoor.. ik ben nog redelijk gematigd eigenlijk, hihihi!
maar.. als het ooit werkend zou worden, dan zou ik het wel es voor de fun uittesten.. zo ben ik dan ook weer wel..
