Mendel schreef:
Bij beide platen heb je doordachte opbouwen, de eerste met doorkijkje langs de pijlers de diepte in over het spoor. Bij de tweede de lange gerekte driehoeksvorm van het gewelf.
Alleen pakken beide platen niet, de eerste proeft zo krap aan, de pijlers blokkeren meer het beeld dan dat het wat toevoegt. Een breder beeld (meer groothoek) of een standpunt meer naar achteren zou ademruimte geven.
Bij de tweede zou ik hebben gespeeld met een laag standpunt, of met zoeken naar blikvanger in het beeld. Deze laatste spreekt me trouwens het meeste aan door de sfeerrijkste lichtval van de twee.
Er is een goede kans dat ik (over)morgen ga proberen betere foto's te maken. Zou het kunnen dat niet de pijlers maar de perronsoverkappingen aan beide kanten de foto erg krap maakt?
De tweede ben ik het met je commentaar eens... al heeft het "lege" ook wel wat.