Bij de buren in de voortuin staat een struik wat vol zat met vlinders. Vanwege de harde wind was het helaas nagenoeg onmogelijk om ze te platen (lange slappe takken).
In dezelfde tuin zat ook een libel. Die ging elke keer lekker op dezelfde uitgebloeide bloem in de zon zitten. De stengel van die bloem was niet zo slap, dus het zat lekker stil.
Hierbij dus mijn eerste serieuze macro poging. Uit de hand geschoten met manual focus met mijn Tamron 28-75mm f2.8. Het was een landscape opname, maar daarbij stond hij zo pontificaal in het midden. Ik kreeg op landscape geen lekkere plaat ge-cropped. Toen dus naar portret stand ge-cropped, en daardoor wat meer in detail. De staart afsnijden mag dat volgens de macro regeltjes??
Bedankt voor het kijken!
Groeten,
Mattie
1/400" | F8.0 | ISO200 | 75mm

Edits: Typvoutjes...