Dank jullie voor de tips. Zoals ik al zei ben ik nog zoekende.
Het is 'gewoon' onder gitaarfoto's dat er detailopnames worden gemaakt. Ik heb geprobeerd dit te combineren, door toch nog meer van de hele gitaar in de dof te krijgen.
De meneer is een alleskunner op het gebied houtbewerkingen, ontwerpt ook 'templates' en 'jigs' om dit makkelijker te maken. Hier heeft hij ook een klein handeltje in opgebouwd in dit wereldje.
De foto's van zijn gitaar die gemaakt gaan worden, zijn om te pronken met zijn werk. Ik kan me voorstellen dat hij misschien foto's zou willen gebruiken voor reclame van zijn handeltje, maar dat is een invulling van mijn zijde.
Ik ben dus een beetje aan het laten zien wat ik in huis heb en wat voor ideeën ik heb, oefenend op de gitaren van mijn vriend. Als hier leuke reacties op gaan komen, zou ik me zomaar kunnen voorstellen dat er meer bouwers foto's willen laten maken.... You never know
Bedankt voor jullie input. Ik ga het zeker meenemen in mijn verdere experimenten.