Dank jullie wel voor de leuke reacties!
__Erik__ schreef:
(dacht trouwens dat die a77II een FF camera was, maar niet dus...)
Klopt, is geen FF camera, dat was de vorige A77 ook niet.
De A99 is de enige FF SLT[SLR] camera van Sony, maar die kost ook gelijk bijna het dubbele van wat de A77II kost.
Voordelen van de A77II t.o.v. de A99:
snellere burstmode
snellere autofocus, met meer mogelijkheden
Voor bijv. vogeltjes is de cropfactor van 1,5x wel prettig
Voordelen van FF zijn:
Minder snel last van ruis, kan dus hoger in ISO en dus snellere sluitertijden wat vooral handig is in wat donkerdere omstandigheden
Betere kwaliteit en daardoor met bijv. vogeltjes ook wat makkelijker verder te croppen
Je kunt nog meer met de scherpte diepte spelen
Ik ken iemand die veel voor Sony doet[beurzen en zo], die heeft z'n A77 en A99 beiden verkocht en er een A77II voor terug gekocht.
Moet er wel bij zeggen dat ie sinds kort ook een A7II[Full Frame systeemcamera] bij heeft met ook allerlei lenzen speciaal voor de E-mount.
Die laatste camera gebruikt ie dan weer meer voor landschappen en zo, terwijl ie de A77II nog steeds gebruikt voor dieren en vogels.
Het leuke is wel dat met een adapter z'n 500mm f/4 met 1,4 teleconverter zo op dat kleine systeemcameraatje past.
