Henry schreef:
Foto met 1 oog had beter aan de opdracht voldaan. Net als Wim ben ik ook geen (dieren)oogspecialist. Ik vind het wel een mooi portret. Zijn rechteroog is wel waziger dan het andere oog, dus wat dat betreft is het een goede inzending.
Heb vandaag ook nog een andere foto gemaakt waarbij je zelfs helemaal geen waas ziet... maar dat komt omdat het licht net anders erin valt.. En soms zie je een groene waas in zijn oog heel apart. Maar wat wij ook niet wisten is dat glaucoom wat anders is dan staar (glaucoom is een soort groene staar) bij staar kan er nog wat aangedaan worden, hierbij helaas niet (hij krijgt ook gewoon medicatie die mensen ook krijgen als mensen glaucoom hebben. Die foto zonder oog komt te laat voor de maandthema. maar ik ga hem wel binnenkort maken en dan plaatsen.
Wanneer je heel langzaam je hand of vinger richting zijn slechte oog laat gaan dan knijpt ie ook zijn oog niet dicht, wanneer je dit iets sneller doet voelt ie de lucht tegen zijn oog komen en dan knippert ie wel.