De Bob Daalder-stijl weer geprobeerd te benaderen. Dus ook deze keer de foto weer ingelijst. Dit keer naar een bloem gezocht met meeldraden. Bleek een boom in onze tuin er vol mee te hangen.
Vele kleine dingetjes geprobeerd, maar totaal andere dingetjes dan bij de vorige poging. Dit keer heb ik de hulp ingeroepen van mijn vriendje NIK.
Laatst gewijzigd door Henry op 05 jan 2018 09:59, 1 keer totaal gewijzigd.
vind de foto vlak over komen. Wit kader draagt hier ook nog eens aan bij. voor mij zit er geen rust punt in de foto ondanks dat er een goed scherpte punt in de foto zit.
Wim, dank voor je snelle reactie. De boom zal vol bloemen, maar dat is geen excuus. Het maakt mij maar weer eens duidelijk dat ik er nog niet ben. Word vervolgd (wat mij betreft).
Heb vorige week ook de bloesem van de appelboom gefotografeerd en ook ik kwam tot de vaststelling dat doordat er zoveel bloesem aan de boom hangt, het heel moeilijk is om er een goede foto van te maken. Je intensie om er een bob-foto van te maken is hier niet gelukt Ben benieuwd naar je volgende poging
Henry, je weet, ik heb van dit soort fotografie geen verstand, maar puur op het beeld afgaande zou ik dit eerlijk gezegd geen Bob Daalder stijl willen noemen
Ik zie wel een flink verloop in scherpte, maar niet zoveel als bij Bob te doen gebruikelijk en vooral mis ik zijn uberaanwezige bokeh ...
Dit heeft inderdaad helemaal niets weg van de Bob daalder stijl. Neemt niet weg dat ik dit wel een fraaie zachte opname vind. Ik denk da je er god aan doet om de aandacht naar een bloesem bloemetje te laten gaan. Dat zorgt voor wat rust in de opname nu is er te veel te zien
Wel een mooie, geen Bob. Ik hou wel van een kadertje maar misschien een overweging om als je hem gebruikt zo min mogelijk af te knippen van je hoofd thema. Als je begrijpt wat ik bedoel. Dan oogt het kader sterker zeg maar. Omdat de bloemen dan bijeen gehouden worden door het kader ipv dat er louter een rand omheen zit. Ik vind de diepte die je hebt vast gelegd erg mooi Henry!
Dank jullie wel. Misschien moet ik de Bob Daalder-stijl wel laten varen en exclusief voor Bob houden.
@Gotchas: een appelboom die vol in bloet staat barst van de bloemetjes. Ik heb ook een serie waarbij ik op een afgebroken takje 1 van de bloemetjes vrij heb gemaakt, maar vond dit toch een te veel geënsceneerd beeld worden.
@Nuelle: ik begrijp je. Volgende bloemetjesfoto ga ik er rekening mee houden.