Vandaag liep ik toevallig met mijn camera door het dorp van mijn woonplaats (Wijchen) heen toen ik een muziekgroep tegenkwam. Het was een kleine groep Inka muzikanten, maar deze groep had daarnaast een beeldschone danseres bij zich.
Vind de pose in de eerste niet echt prettig wegkijken. Tweede is idd wat aan de krappe kant en de zonnevlekjes door de hoed in haar gezicht zijn niet zo fraai. Derde ziet er soft uit, mist idd scherpte in het gezicht!
Altijd leuk om danseresjes te fotograferen alleen met dat harde licht was er misschien wel een mogelijkheid tot een snellere sluiter waardoor de foto's wat meer scherpte hadden kunnen krijgen.
Als ik moet kiezen dan ga ik toch maar voor foto 2. Daar straalt door het meisje nog wel iets van af en de lichtjes door de hoed heen vind ik grappig lijken. Toch moet ik wel meegaan in wat ik hierboven lees, de foto's hebben op het gebied van framing niet zo heel veel klasse meegekregen.
Ik heb niet alle reacties gelezen (wel die van Mendel) en ben het met de analyse van Mendel eens. Daarbij wil ik nog toevoegen dat het licht door haar hoed "afleidende" lichtpuntjes op haar gelaat heeft achtergelaten.