Uit de serie "Crit en Pierre", voor het boek: "Ode aan de eenvoud".
De broers Crit en Pierre zijn twee boeren broers die al hun gehele leven in dezelfde boerderij wonen.
Alle dieren zijn inmiddels verdwenen en de boerderij wordt niet meer onderhouden en staat op instorten.
Langzaam verstrijkt de tijd.
Met deze serie tracht ik de vergankelijkheid van zowel het leven als de materie te laten zien, maar ook de tevredenheid en de eenvoud van deze twee broers.
Ik ben geruime tijd bezig beide broers in hun leefomgeving te fotograferen ten behoeve van een boek dat in het najaar van 2023 in eigen beheer wordt gedrukt.
Hier een foto van Crit.
Crit is de stillere van de twee broers. Hij let niet op de camera, leeft in zijn eigen wereld en is daarom erg fijn om te fotograferen.
De meeste foto's uit deze serie zijn gemaakt met de Leica Q2 en de Sony A7RIV, maar deze keer koos ik voor de Huawei P40 Pro.
"A camera is just a tool to capture the eye of the photographer".

F1.9
Sluitertijd 1/33
ISO 160
