@rubendv, dank je wel
@Jan, ja zie het ziet een klein scheurjte kan worden gerepareerd. Belichting, en nabewerking is inderdaad nu ik de historgramm bekijk iets over het randje op die plaats.
@Marcel, zie zelf die verkleuring hier niet, maar dat zegt weer niks over wie zijn monitor goed heeft ingesteld
@Frans, ja in het rood was hij dus dichtgelopen, was geen flits maar twee normale lampen, en dat met de 350D die neigt om iets teveel te verzadigd te raken met lamp licht.
@Antoinette, heb de ogen iets opgelicht met brushtool op hard mix, wit en dan 8%, en de irissen nog iets ectra's verscherpt.
@mdw, dacht daar in eerste instantie ook aan, maar naderhand vondt ik dat wat diepte geven.
@san, dank je wel
@Dwa, nee mevrouw zal mij wat vaker aan de portretten begeven

@KIOMFOTO, daar sla je de spijker helemaal op zijn kop, dit meisje is echt zo van nature een model, is bijna niet te geloven.