


stukje eraf en de kleurenversie..(zomerse
Voor mij hetzelfde gevoelGotchas schreef:Vind hem nogal donker en somber, geeft me geen zomers gevoel als ik eerlijk ben



Ok zou hem altijd in kleur nemen. Omzetten naar zw kan altijd. Omgekeerd nietmartijn1 schreef:al uw wensen zijn vervuld...![]()
nou heb ik nog een vraag, als ik van te voren weet dat ik er een zwart/wit van wil maken..is het dan beter voor het eindresultaat om hem in de camera al te nemen met de zwart/wit instelling..?
of maakt dit niks uit..




Ik schiet altijd in RAW en daarnaast ook een JPEG.martijn1 schreef:nou heb ik nog een vraag, als ik van te voren weet dat ik er een zwart/wit van wil maken..is het dan beter voor het eindresultaat om hem in de camera al te nemen met de zwart/wit instelling..?
of maakt dit niks uit..



Ik heb de volgende bewerkingen uitgevoerd:martijn1 schreef:storm..ziet er goed uit, wat heb je precies gedaan..
