Gisteren ben ik met een vriendin naar duitsland gegaan om een shoot te maken... Het zou in gothic stijl zijn maar dat hebben we niet gedaan... Ik ben benieuwd wat jullie van de foto's vinden... ze zijn behoorlijk bewerkt met CS3 maar dat snappen jullie wel .... foto 1 f5/6 1/8 sec iso 100
Compositie van de eerste vind ik mooier door de natuurlijke omkadering van de bomen. Houding van het model en feit dat ze in de camera kijkt vind ik bij 1 ook fijner. Beide foto's zijn mooi bewerkt
Ik vind ze qua compositie heel mooi. De bewerking daarentegen vind ik te veel. Dit wil niet zeggen dat ik het geen mooie foto's vind. Maar ik denk dat ze me iets minder bewerkt beter zouden bevallen.
Mooie sfeer en ben het met mijn voorgangers eens, de eerste vind ik beter. Wel mis ik nu wat zwarte/donkere tinten, het contrast had wel iets hoger gemogen, vind ze nu iets te mat.