De eerste vindt ik wat vlak in kleuren en lichtval, ben langzamerhand veel meer van je gewend
Tweede spreekt me sterkst aan in deze serie, rood is sprekend (mischien tikje dichtgelopen) tegenover de heldere achtergrond van de tuin. Kijkt lekker weg in de opbouw.
Ook de derde is wat vlak, mischien door de kleurtoning, wat meer frsiheid zou hem weleens goed kunnen doen. Compositie, en scherptediepte zien er namelijk gewoon goed uit
foto2 vind ik ook minder geslaagd. Ik weet niet wat het is met die klaprozen.... honderden foto's heb ik er al van gemaakt, maar ze willen bij mij nooit lukken. De foto van de rolklaver vind ik prachtig, het is een plantje wat ik goed ken, maar ik zou hem van deze foto toch niet zo 1,2,3 herkennen.
Leuk dat Mendel deze reactie geeft vwb foto 2. Zelf vond ik hem ook wel iets aparts hebben. Ik heb deze geplaatst en ook bewust zo gefotografeerd met een highkey-achtige bedoeling.
De vlakke belichting tav de laatste kan ik me wel enigszins voorstellen. Deze heb ik erg moeten onderbelichten en daarna weer iets moeten ophalen!
Ik denk dat de magriet erg mooi kan zijn, als er wat meer frisheid/diepte inkomt. Dus even door photoshop trekken? Verder leuk, en mooie bloemen in je tuin!
Nummer 3 is voor mij de mooiste, maar misschien ook net wat lichter. Compo is prettig!