Deze twee leuke dames kwam ik tegen bij de ADM werf. Ze stonden bij een oude werfdeur foto's te maken van elkaar. Even een praatje en ze wilden wel voor mij poseren onder de voorwaarde dat ze de fot's ook kregen. Tuurlijk, kaartje afgegeven zodat je via mijn website mij ook weer konden bereiken.
Plaat #1 kan/kon ik niet zien, volg daar wel het commentaar, deze dame ziet er wat afwezig uit, #2 vind ik een mooi portretje, is de dame vast blij mee
Laatst gewijzigd door __Erik__ op 08 apr 2013 09:10, 1 keer totaal gewijzigd.
Ik heb een voorkeur voor de tweede foto. Mooie dromerige blik. Die blauwe achtergrond staat goed bij haar ogen en wat bleke huid. Het extra blauwe randje om de foto hoeft voor mij niet. En een klein zeur puntje: dat zwarte handje boven haar hoofd trekt mijn aandacht nogal. Tis net een soort kroontje.
Dame 1 vind het beduidend spannender en staat er daarom wat minder ontspannen op. Dame 2 daarentegen lijkt meer op haar gemak en heeft een mooie blik. Daar gaat mijn voorkeur dan ook naar uit, al is de 'softheid' in foto 1 ook erg mooi.
denk dat ze er allebei hartstikke blij mee zullen zijn! Foto 2 is inderdaad qua uitstraling de sterkste, ook omdat het licht mooi in de ogen valt, nr 1 is net wat donkerder.
de blauwe gloed, weerkaatsing van de blauwe muur op F1 vind ik persoonlijk niet erg mooi. Samen met het kledingstuk van het model vind ik de foto (te) blauw. In F2 vind ik dit juist iets toevoegen.