idee spreekt me wel aan . maar de scherpte ligt wat verder in de bloem wat ik persoonlijk minder vind druppel staat er mooi op. op de achtergrond de spiegeling van de bloem neem ik aan vind ik ook mooi
Voor wat betreft de scherpte ga ik met Wim mee. Ik zie liever de voorkant dan de achterkant scherp. De spiegeling zou voor mij juist weg mogen. Ik denk dat het geheel beter uitkomt met een effen achtergrond, een kwestie van smaak denk ik.
Die druppel staat er loeischerp op! Vind je compositie met die wazige roos op de achtergrond ook erg geslaagd, heb alleen wat moeite met die onscherpte van die voorste roos.
Ook voor mij licht de scherpte niet helemaal lekker bij de bloem, de druppel is perfect en ook de achtergrond is erg mooi hierbij. Wel zou ik denk ik een randje weg snijden aan de linkerkant.
Ik vind hem heel mooi. Scherpte is op de druppel goed, maar de onscherpte aan de voorkant van de bloem stoort toch wat. Spiegeling aan de achterkant vind ik heel leuk!
dankjulliewel voor de reacties. Ik was zelf ook niet echt tevreden maar kon er niet echt de vinger opleggen. Jullie hebben me even weer de goede richting in geholpen. Die onscherpte op de bloem is inderdaad niet mooi. Dankjulliewel!