Prima gebruik gemaakt van scherptediepte. Mooi om te hebben voor beide.
Alleen voor mijn smaak wat teveel kussen op de voorgrond en met een iets andere hoek was de deurklink buiten beeld gebleven. Die vraagt nu toch wat aandacht. Eventueel achteraf nog wegtoveren.
Frank: met iets andere hoek was er iets anders linksachter in beeld gekomen. Voor deze keer mocht van mij gezien worden dat de foto gewoon thuis genomen was. Niet altijd te clean.
Dank voor jullie reacties! Martijn; ik maak meestal vrij steriele newbornfoto's (als we t zo noemen), dus vandaar dat ik t hier een keer liet zitten. Had mn gedachten er al over laten gaan en hiervoor gekozen.
zeer verrassende compositie, daarom alleen al een pluspunt. Het idee met de voet scherp en sfeer op de achtergrond vind ik wel cool, maar toch wringt er iets. Voor mijn gevoel de helemaal vooruitstekende voet denk ik. En idd voor mij ook vierkant mooier