De inhoud kan niet zo boeien. Wel misschien 2 tips naar aanleiding van deze foto. Let op contrast. Mensen houden in zijn algemeenheid van contrastrijke foto's. Als je nog niet handig bent met bewerken kun je dat bijna altijd in de camera aanpassen.
Let op kleur. Het hout lijkt een wat paarsige kleurzweem te hebben.
Dank u wel voor de feedback, ik zal hier in het vervolg rekening mee houden. Wat bedoelt u precies met een eyecatcher? Interpreteer ik het goed als dat een object moet zijn dat de aandacht trekt in een foto? Zou u misschien een voorbeeld kunnen geven?
Ik snap wel wat je hebt geprobeerd weer te geven, als je hier nu door de kniëen was gegaan en de camera vlak boven de bank/plank (?) had gehouden, had je het oneindige uit je titel wat beter kunnen benadrukken.
Dan was het mos daarmee ook meteen meer onderwerp, je zou dan precies kunnen scherpstellen op een wat boven de rest uitstekende pluk van dat mos of een denneappel of zoiets, daarmee creeer je meteen een blikvanger.
Succes en gewoon lekker blijven proberen en posten!