Geen makkelijk model, dat begrijp ik wel. Op cursus met haar, haha! Of in de leer bij Nuelle.
Hoewel ik geen liefhebber ben van honden, vind ik de blik in nummer 1 wel heel erg lief c.q. ondeugend.
De tweede had voor mij niet geshowd te worden, ze richt haar blik ergens anders op en het contact met de fotograaf is voorbij.
Nummer 3 vind ik dan wel de allerbeste, mooie lichtpuntjes in haar pupillen, goed scherp en mooi van kleur. Beetje ton sur ton!
Hoewel bij de 1e het neusje minder scherp is dan bij de andere 2 vind ik dat denk toch de mooiste, mede door de blik en de ondergrond.....zou 'm, zoals Henry al zegt, nog wel een stukje kroppen, links en onder zou ik er nog wat vanaf halen.
iedereen bedankt voor de leuke reactie's en ook een update geplaatst van de eerste ... gecropt voor Henry en Ron... ook opnieuw wat verscherpt was ik schijnbaar ook vergeten