Bedankt voor jullie fijne reacties, ik vind het bij deze heel lastig om te zien of ie recht staat of niet, een golf is meest niet helemaal recht, maar het zou inderdaad kunnen dat ie nu niet recht staat.
@Petra, ik zat op m'n knieën bij een vrij lage waterkant(ongeveer 30 cm hoog) en hield de lens aan de statiefgondel(die kan draaien) vast, en daarbij heb ik een extra bandje aan die statiefgondel gemaakt dat om m'n pols zit, zodat het nog een beetje 'gezekerd' is.
Ik heb m'n klapschermpje open en probeer daardoor zo goed mogelijk te zien wat ik moet doen, maar die schermpjes zie je helaas lang niet zoveel in als in de zoeker....camera probeer ik op ongeveer 1cm boven het water te houden, maar heel soms komt er weleens wat water in m'n zonnekap.
