Voor mij ook wat te weinig scherpte diepte en ik had ook liever het 'hoedje' i.p.v. het steeltje scherp gezien.
Maar ik hou meest niet zo van een onderwerp dat onscherp in de voorgrond is....net als een neus van een portret van een hond bijvoorbeeld, ik heb dan eigenlijk nog liever dat de neus scherp is dan de ogen, want die onscherpe neus in de voorgrond vind ik niet zo prettig kijken.
Maar ik snap wel dat je hier voor een wat groter diafragma hebt gekozen...snellere sluitertijd en een wat rustigere achtergrond.
Het beste is dan om fotostacking toe te passen en dat hoeft niet perse met 10 of meer foto's, maar hier hadden 2 of 3 foto's al genoeg geweest om zowel het steeltje als het hoedje scherp te krijgen en toch een wazige achtergrond.
