Wat een onzin opmerkingen over een roze stukje die man is gewoon zo dat is een natuurlijk portret anders moet je zo flink zijn en zeggen he joh haal dat roze er eens af want ik vind dat niet mooi Nou en lekker belangrijk wat jij ervan vind deze man vind het waarschijnlijk wel iets hebben.
de opmerking over Derkses kan ik wel volgen alhoewel iedereen met lang haar vergelijke gaat ook wat ver. dat is hetzelfde als het was een donkere persoon maar ze lijken allemaal op elkaar.
Het is niet mijn bedoeling iemand te beledigen maar er op wijzen dat op een spontane foto's vaker dingen staan die je liever niet had gezien
Of de foto zonder dat roze eer echt mooier van wordt zullen we wel nooit weten denk ik.
Onzin of niet dat mag iedereen voor zichzelf bepalen.
En ja je hebt gelijk dat spontane natuurlijke portretten soms dingen in beeld hebben die we liever niet hadden gehad.
Maar tegenwoordig hebben we ps en daar kan heel veel mee en zonder hele beelden te gaan omzetten van portret naar natuur kunnen we daar gebruik van maken in de nabewerking. In dit geval is het een kleine moeite het te verwijderen.
Weet niet over welk stukje jij het hebt maar het lila/roze stukje boven de rand van de hoed is weg in de update en ik (voor wat het waard is) vind dat een hele verbetering voor het beeld.
Volgens mij heb ik niemand gehoord over de roze bloem aan de voorkant op de hoed.