Langs de lijn van de sport die ik mijn jongere jaren ook beoefende. Heerlijk om weer, maar moeilijke licht omstandigheden. Dit zijn een aantal platen die ik heb kunnen maken.
Mooie platen, de gezichtsexpressies in foto 2 & 3 zijn leuk.
Lichtomstandigheden had je al benoemd, is op de tijdstippen waarop deze wedstrijden afspelen vaak ook weinig aan te veranderen.
De bokeh op de eerste foto is wat vervreemdend, oogt voor mij ook een beetje storend. Dat zullen de netten rondom het sportveld zijn verwacht ik?
Ik ga voor de 3e hier, waar je ook een goeie actie te pakken hebt, maar waar de bokeh wat minder storend is voor mij.
De onrustige bokeh in de 1e zie ik ook en ook in de 2e vind ik 'm niet prettig kijken, het zal inderdaad wel komen door de netten/gaas in de achtergrond.
Het zijn de netten in de achtergrond die jullie storen. Tja, ik kan dat niet helemaal voorkomen in dit geval. Net zoals de reclameborden storend kunnen zijn….
Ik schiet de platen met een 300mm 2.8 lens. Ik denk dat ik hier diafragma 3.5 m heb gebruikt, kan het nu niet bekijken aangezien ik op mijn werk ben. Verder laat ik de iso automatisch meelopen, zal hier denk iso 250 zijn.