Wauw, die kleuren even lekker om mijn scherm, jammer van het stukje grond aan de onderkant. Vind de kleuren zo mooi afsteken tegen de donkere achtergrond. Zou de grond eraf croppen...
Hoi erg gaaf! Ik heb ook een tijdje veel gedoken.. helaas laat mijn gezondheid het niet meer toe omdat nog op dat niveau te doen...Als ik mij op vakantie goed voel wil ik het stiekem nog wel eens doen!
Deze foto vind ik erg mooi, mooie scherpte, en mooie velle kleur echte kleuren! Dat zijn lastige dingen, geen ruis en geen plankton, dat doe je goed! Die ondergrond vind ik juist iets toevoegen, deze bepaald namelijk de kleur van deze vissen, en maakt dat je foto diepte krijgt!
De kleuren van de achter en ondergrond passen heel mooi bij de vissen
De ondergrond eraf croppen is imo geen optie omdat de onderste vis als achtergrond ook die ondergrond heeft Ik vind de ondergrond overigens niet echt storen, maar ik kan me voorstellen dat het zonder die ondergrond ook mooi is
Schitterende foto Mooie kleuren. Voor mij is deze helemaal goed. Ondergrond er lekker op laten zitten; ik zou niet weten hoe je deze er vanaf zou moeten krijgen zonder de foto geweld te moeten aan doen. Ondergrond stoort mij niet en hoort er hier gewoon bij.
Bedankt voor de reacties ... Kan een stuk van de bodem afcroppen, maar dan moet ik de onderste vissen aansnijden. Het is hooguit mogelijk een stuk van de boden af te croppen. De bodem helemaal met de achtergrondkleur "bedekken" vind ik ook niet fraai, alsof ze geplakt zijn; diepte is er helemaal uit. Dus ik denk dat ik het ermee doe zoals ie is. Zo zag het er nou eenmaal uit.
@ Nagtie; gemaakt met Sealife DC800 + SL961 flitser
veel discovery en nat geo kijken en de herhalingen van een of andere maffe fransman op rtl4 enzo hebben mij geleerd dat er in de onderwaterwereld mooie dingen te zien zijn en deze foto onderstreept dat nog eens