2e serie foto's van de motorcross in Bleiswijk. Deze foto's zijn meer op de cross zelf gericht. Weinig of geen ervaring met snelheids sporten dus geen super magazine topfoto's. Steeds wat moeite om het scherpte punt te krijgen. Maar mi toch redelijk gelukt.
Duckie: heb ze toch al met levels bewerkt, op mijn monitor komen ze niet flets over... Hoewel mijn monitor niet gecallibreerd is, hoor ik nooit klachten over kleur en contrast en op andere monitoren komen de foto's vrijwel overeen met de bedoelde op mijn eigen monitor... Zal ze nog eens doornemen.
Ondanks je eigen "mitsen en maren" toch een leuke serie. Mijn voorkeur gaat ook uit naar de laatste. Heeft voor mij de meeste dynamiek met de dreigende lucht. Ik kan ze niet flets vinden