Pagina 1 van 1

Nog visjes !

Geplaatst: 08 apr 2010 19:55
door KoenEeckhoudt
Comments altijd welkom!

1.
Afbeelding

2.
Afbeelding

3.
Afbeelding

4.
Afbeelding

5.
Afbeelding


De laatste twee om een ideetje te geven van hun bakje waarin ze zitten en de omgeving :)

Groetjes,
Koen :proost

Re: Nog visjes !

Geplaatst: 08 apr 2010 20:31
door Tony
ook weer een mooie serie, :up maar haalt het niet bij je eerste serie

Geplaatst: 08 apr 2010 20:58
door KoenEeckhoudt
Vlekjes zijn idd glas en gewoon zweefvuil in 't water (natuurlijke look geprefereerd)

De eerste serie was van mooiere vissen ook eh ;) Deze zijn een stukje kleiner.

Bedankt voor de comments!

Re: Nog visjes !

Geplaatst: 08 apr 2010 21:09
door Mendel
Sluit me aan bij Tony, deze serie is voor mij beduiden minder, debet daaraan is met name de verkeerde witbalans, hier hebben de opnames allemaal een gele waas, waardoor je het frisse en sprankelde van je vorige serie verliest.

Re: Nog visjes !

Geplaatst: 08 apr 2010 21:15
door KoenEeckhoudt
Mendel schreef:Sluit me aan bij Tony, deze serie is voor mij beduiden minder, debet daaraan is met name de verkeerde witbalans, hier hebben de opnames allemaal een gele waas, waardoor je het frisse en sprankelde van je vorige serie verliest.


Begrijpelijk, maar in 't echt IS deze bak ook heel wat geliger, ligt aan het feit dat het kienhout in deze bak procentueel heel wat meer uitmaakt van het totaal dan in de andere bak :) Ook de lampen boven in de bak zijn bij deze de winkellampjes, terwijl het in de andere bak speciale lampen zijn die een heel ander spektrum aan kleur uitstralen, door de planten die in die bak gooien :)

Niet makkelijk, aquarium :foto

Re: Nog visjes !

Geplaatst: 08 apr 2010 22:16
door Peterr
De eerste corydoras vind ik er heel leuk opstaan :up
De mannetjes guppy's op de 3e en 4e zijn ook mooi.
Het verschil tussen de mannetjes en vrouwtjes is duidelijk te zien aan de onderzijde, de mannetjes hebben een "buikvin" in de vorm van een legbuisje, en bij de vrouwtjes heeft de buikvin een vorm van een waaiertje (foto 5)

Verder zijn de mannetjes altijd een stuk kleiner en meestal kleuriger. :)

Gr

Peter

Re: Nog visjes !

Geplaatst: 15 apr 2010 09:45
door Gotchas
Mendel schreef:... debet daaraan is met name de verkeerde witbalans, hier hebben de opnames allemaal een gele waas....


Was ook mijn eerste gedacht, dus ik sluit me aan!

Geplaatst: 15 apr 2010 15:46
door KoenEeckhoudt
En toch is jullie gedacht niet correct, al kan ik het wel begrijpen. :)

Ik zal proberen om morgen ofzo eens een overzichtje te nemen van die bak. Het kienhout erin, geeft de geel/bruine schijn aan't water ;)

Re:

Geplaatst: 15 apr 2010 16:59
door Christiaan
KoenEeckhoudt schreef:En toch is jullie gedacht niet correct, al kan ik het wel begrijpen. :)

Ik zal proberen om morgen ofzo eens een overzichtje te nemen van die bak. Het kienhout erin, geeft de geel/bruine schijn aan't water ;)

En waarschijnlijk zal er ook nog 'ns over turf gefilterd worden.. Zie daar een andere kleur water.
Wat ik bij deze serie mooier vind zijn toch wel weer de baardharen van de cory's die ontbraken in de vorige serie :)

Re:

Geplaatst: 15 apr 2010 17:28
door martijn1
KoenEeckhoudt schreef:En toch is jullie gedacht niet correct, al kan ik het wel begrijpen. :)

Ik zal proberen om morgen ofzo eens een overzichtje te nemen van die bak. Het kienhout erin, geeft de geel/bruine schijn aan't water ;)
actief kool erin binnen 24 uur glashelder.. :D ik heb zelf ook een bak gehad met veel hout en dan krijg je inderdaad deze kleur dus herken het zeker..vind de vlekjes wel minder zou hier in het vervolg wel een je borstel gebruiken.. ;)

Geplaatst: 15 apr 2010 18:59
door polariteit
Mooie scherpe foto's, en laat ze maar lekker zeuren over de witbalans; kleurgeel komt overduidelijk door de turf/hout/vissinpis etc ;) had het zelf ook altijd, en je kan corrigeren in de nabewerking tot je een ons weegt maar de foto blijft geel :zwaai

Moet wel zeggen dat cories nou niet echt de meest uitdagende visjes zijn om te fotograferen, ik heb ook een aantal tanganyikacichliden gehad. nou, dan zit je echt met je lens te zwaaien om ze bij te houden :O

Re: Nog visjes !

Geplaatst: 15 apr 2010 20:06
door fran
Dit vind ik echt knap. Goed scherp en dat door het glas heen en altijd met moeilijk licht.