Beide foto's heb je gemaakt met een diafragma van f/1.4 Als je het scherpstelpunt niet precies goed hebt liggen in je foto, tonen ze onscherp. Beide foto's tonen voor mij onscherp, de eerste veel meer dan de tweede.
De eerste had ik beter met een kleiner diafragma kunnen maken maar ik het was zoals met de meeste leuke foto's een moment waar ik snel gebruik van moest maken en mijn camera stond nog op 1:1.4. De 2e foto moest wel op deze instelling i.v.m. lichtgebrek, waren beide dus vrij moeilijke omstandigheden.
Omdat het jouw grote vriend is kijk je met een emotionel betrokkenheid naar deze beelden. Ik ken deze makker niet en zie een op de 1ste foto wat lodderig rechter oog en scherp linkeroog en veel licht op een mouwtje. Meer voor in het familie-album. In de tweede zie ik een mooie pose. Net iets te krap aan de bovenkant gekaderd en scherpte op de rits denk ik. Nog een voor het album. Maar omdat het je vriend is krijg je vast nog meer mogelijkheden hem te vereeuwigen. En dan iets meer gepland zodat je camera alvast op de goede instellingen staat. Betekent niet per definitie dat ie dan moet poseren.