slapers

Behalve vogels en insecten
Plaats reactie
Gebruikersavatar
Damira
Lid
Lid
Berichten: 41
Lid geworden op: 06 aug 2010 19:16
Bezwaar bewerken: Nee
Geslacht: Vrouw
Locatie: Heerhugowaard
Contacteer:

slapers

Bericht Geplaatst:

Mijn Engelse Bulldog Harley
Een moeilijk onderwerp omdat ze zoveel wit heeft. Daarom heb ik deze foto's maar zw/w gemaakt
Ook is Harley nogal eigenwijs... en duurt het meestal even voor ik een voor mijn idee goede foto van haar heb. Meestal draait ze haar hoofd net weg :wacko

Afbeelding

Mijn Old English Bulldog Macho
De baby van de 2, maar wel de grootste. Is makkelijker te fotograferen kwa gedrag, maar neemt al de eigenaardigheden van Harley over :S

Afbeelding
Gebruikersavatar
Say Cheese
Lid
Lid
Berichten: 773
Lid geworden op: 04 okt 2009 22:03
Bezwaar bewerken: Nee
Geslacht: Man
Locatie: Kempen

Re: slapers

Bericht Geplaatst:

Meer storend dan de belichting vind ik de scherpte in de foto's. Deze is erg beperkt en ligt mijn inziens op de verkeerde plaats. Het voorste stuk van de snuit is scherp, maar daar waardat de ogen zitten (of zouden moeten zitten :P ) is de foto al lang niet meer scherp.

Ik merk aan je exif dat je gekozen hebt om te werken met een isowaarde van 100, een lange sluiterstijd en een grote diafragmaopening. Met deze waarden heb je al een statief nodig om scherpe foto's te nemen en je hebt zowiezo een beperkte scherptediepte waardoor je altijd maar een stukje van de snuit scherp krijgt. Bovendien heb ik de indruk dat na het verkleinen de foto's niet verscherpt zijn.

Ik zou hier gekozen hebben om een hogere isowaarde, waardoor je de diafragmaopening wat kan verkleinen (=scherptediepte toenemen) en eventueel de sluiterstijd wat kan verkorten.

Verder vind ik het zeeeeer fotogenieke modellen. Blijven oefenen dus.

Groetjes,
:D
Gebruikersavatar
Damira
Lid
Lid
Berichten: 41
Lid geworden op: 06 aug 2010 19:16
Bezwaar bewerken: Nee
Geslacht: Vrouw
Locatie: Heerhugowaard
Contacteer:

Re: slapers

Bericht Geplaatst:

Dank je wel, daar ga ik zeker mee aan de gang :up

Ben het boekje nog aan het doorlezen en moet nog heel veel leren, maar jouw advies ga ik zeker uitproberen :D

En dank je voor je compliment, ze hebben heel veel gezichtsuitdrukkingen, net als een mens, dus daar kan ik inderdaad heel veel op oefenen :rof
Plaats reactie

Terug naar “Dieren”