1

De sfeer zat er ondanks de kou goed in bij de supporters. Het stadion was niet uitverkocht, maar gewoon gezellig druk.
2

Al snel in de eerste helft begon het met sneeuwen. En het werd alleen maar erger.
3

PSV kon, ondanks dat de uitslag van 5-2 anders doet vermoeden, niet domineren in de wedstrijd. Heracles was zeker niet minder. Het spel van de aanvoerder van de ranglijst was gewoon slecht.
Op de foto vechten Mark-Jan Fledderus en Ibrahim Afellay om de bal.
4

Balász Dzsudzsák wordt niet geraakt door Peter Reekers maar weet met een mooie schwalbe toch een gele kaart voor de Heracles-verdediger te ontfutsellen. In de tweede helft krijgt Reekers nog een keer geel en mag daardoor het veld verlaten.
5

Koud en veel sneeuw. Dik inpakken dus. De één met een winterjas, de ander met een speciale PSV-poncho.
6

Hoewel de bal alweer weg is, wordt Jeremain Lens toch nog even door Mark Looms naar de grond gedrukt. De scheidsrechter laat het toe.
7

Ibrahim Afellay tussen de sandwich van Heracles-aanvoerder Antoine van der Linden en Mark Looms
8

Uiteindelijk wint PSV de wedstrijd met 5-2. Het laatste doelpunt komt van Marcus Berg. Hij wordt gefeliciteerd door Ola Toivonen terwijl op de achtergrond ook Ibrahim Afellay zich bij het blije duo aansluit



