Kweetnie, vindt de pose met de tas niet zo aansprekend. Met die muur erachter, had ik voor een liggende plaat gekozen, met een mooie opbouw van de muur verder doorlopende, maar das puur een kwestie van gevoel
Dank u Mendel en sjinouck 1) dit moest een vertikale foto zijn want er stonden nog bomen en daar moest ik tussendoor shooten. Anders hebt zo'n stam in wat uw beeld verdeeld.... 2) vind ge hem niet zo mooi omdat het model gewoon kijkt en niet trots uistraalt?
het gaat me niet zozeer om mooi of niet, op zich vind ik hem wel mooi, maar bij fashion verwacht ik eigenlijk iets anders.. vind de tas eigenlijk ook erg groot en in de BG zie je m.i. gewoon iets teveel wat afleidt van het model..pose doet mij ook denken aan iemand die voorbij komt gelopen. ik kan het niet zo goed uitleggen..
Dank u sjinouck : het is dansen op een dunne koord : ofwel zeggen ze "de pose is onnatuurlijk" ofwel is het "te gewoon".....dus daartussen is het goed...dat is maar een dunne koord van mogelijkheden
De omgeving moest zo ruim erop staan, dat was de opdracht : "herkenbaar in tongeren"
Ge heb gelijk Storm.......maar gij zijt ook heel nauwgrzet, ik zal trachten het beter te doen Als ge cloon moet de bron dezelfde lichtintensiteit hebben toch
Inderdaad jammer dat ej niet gebruik hebt gemaakt van lijnen in de foto, had ws een sterker beeld gegeven. Qua clonen: mij viel het ook op in het gras, maar ook in het stuk bij/boven de muur. Probeer met clonen te voorkomen dat je herhalende delen krijgt, dat ziet er altijd meteen onnatuurlijk uit. Overigens had ik ook meteen die zwarte dingen in het gras weggecloned als ik jou was.
* één van de redenen waarom ik zo de foto heb gemaakt is dat hij dient voor een tentoonstelling en daar moest ik twee staande foto's maken en twee liggende foto's. Omdat ik bij andere foto's al tot die tentoonstelling oplossing ben gekomen.
Dus....bij tentoonstelling moet je letten op de opstelling van al de foto's onderling.