En is een fijn beeld op te mogen zien. Veel sfeer, lichtvoetig en toch wat stevig met accenten hier en daar met donkere contrasten, levert een eigenzinnig karakter op.
Pose erg mooi, setting ook al twijfel ik of raam niet later is toegevoegd
Bedankt voor jullie reacties en dat stukje blauw links kan ik beter weg halen. Verticalen strepen in het haar zal wel door de bewerking komen en de ramen zijn niet echt nee
Laatst gewijzigd door sugarman op 11 jan 2014 11:13, 1 keer totaal gewijzigd.
Heel fijn beeld. Prachtig zacht. Lekkere sfeer. Eens met opmerkingen over het stukje blauw. Daarbij vind ik de 'harde' riem en jeans wat minder passen in het verder zo zachte beeld. Eerder een rok of iets gedrapeerd. (ik doe dit je overigens niet na hoor en bedoel het uitsluitend opbouwend!)
Harde riem en spijkerbroek is ook niet mijn ding en heb dat ook aangegeven dat dat beter met een doek kan maar de klant is koning en die wilde met een broek erop