Wat mij opvalt is dat ze op deze foto vrij grof en ouder toont. Op die andere serie leek haar gezicht jonger en veel verfijnder. Ik zou de link persoonlijk niet zo makkelijk gelegd hebben dat ze het zelfde model is dan de andere foto's.
Wat de foto betreft kijkt het niet lekker dat haar armen zijn afgesneden. Verder wel lekkere puur en spontaan
daar zit nogal een leeftijdverschil tussen Vin en Agnieszka kan er ook wat van hoor let maar op!in de war Vin ik heb toch gezegd je moet alleen in haar ogen kijken!
Laatst gewijzigd door jack1 op 09 mar 2009 14:01, 1 keer totaal gewijzigd.
jack1 schreef:daar zit nogal een leeftijdverschil tussen Vin en Agnieszka kan er ook wat van hoor let maar op!in de war Vin ik heb toch gezegd je moet alleen in haar ogen moest kijken!
Ik denk dat het blousje inderdaad een rol gespeeld heeft
Leuk model met een frisse, spontane blik. Pose, detail en belichting zien er goed uit. Een paar details voor een volgende shoot: er zit lipstick op de tanden, boven het middenstuk van haar bh zit een huidkleurig (hulp)stukje en over haar linkerborst zit een binneflp van haar blouse/jasje.