Er is wel meer te zeggen hoor.

Je 'basisfoto's' zijn echt niet slecht, maar er zijn wat punten die ik anders zou doen.
Als eerste je kadering: je hebt steeds aan de 'haarzijde' veel ruimte, maar aan de 'gezichtzijde' weinig. Dat komt op mij als erg 'benauwend' over, meer ruimte aan de gezichtkant is volgens mij mooier.
En je bewerking zou ik ook eens goed naar kijken. Over het algemeen zit er over je foto's een behoorlijke waas. Het kan veel frisser en sprankelender. Wil je juist wat donkerdere foto's dan kan dat ook, maar als je die waas kwijt bent, dan worden ze veel levendiger.
Gezien je geen bezwaar hebt tegen bewerken heb ik deze foto eens even door photoshop gehaald.
Voor jezelf: als je een foto hebt bewerkt (of gaat bewerken) doe dan in ps vor de gein es auto contrast, auto color, en auto levels (om beurten, niet alle drie op de foto loslaten). Dan zie je of er een waas is, en wat ps met je foto zou doen.
Ik doe dat veel, maar maak geen gebruik van de auto, vervolgens bewerk ik de foto zelf.