Behoorlijk hard licht. Vooral het "haarlichtje" komt wat fel binnen vooral op zijn linkerflank dan. (hals, schouder, haar) en is mijn inziens niet voldoende subtiel. Het werkt een beetje als een tang ook omdat de kracht even hard is als je hoofdlicht. En daar moet je wat voorzichtig mee zijn. Alternatief had je er bv een snoot van gemaakt en op het haar gericht. Of een fill van gemaakt die veel zachter was. Het zijn maar losse ideeen hoor.
Maar als ik nu bv rechts mijn hand ervoor houd dan zie ik wel een goed portret.
Dat is het voordeel van een reflectiescherm. Er komt altijd minder licht terug van een reflectiescherm, dus er is altijd een hoofdlicht en een bijlicht. Met aparte lampen heb je kans dat je verschillende hoofdlichten installeert. Iets waar volgens mij hier sprake van is.
Naar aanleiding van het commentaar van Xafke hierbij een up-date, ik heb in LR een filter over de rechterkant getrokken en inderdaad dit kijk prettiger.