Camera: Olympus OM-2





Het waren niet altijd paarden die de kar trokken:Marsel Wauters schreef: de melkophaler met zijn lange kar vol melkkannen en getrokken door een of twee paarden; hard labeur voor die voerman hoor!

Het waren niet altijd paarden die de kar trokken:Ron62 schreef:Marsel Wauters schreef: de melkophaler met zijn lange kar vol melkkannen en getrokken door een of twee paarden; hard labeur voor die voerman hoor!
Ron62 schreef:Het waren niet altijd paarden die de kar trokken:Marsel Wauters schreef: de melkophaler met zijn lange kar vol melkkannen en getrokken door een of twee paarden; hard labeur voor die voerman hoor!
![]()
![]()



Ik heb eigenlijk niets aan de textuur gedaan. Het is de scan en standaard bewerkingen: niveau's en verscherpen. Dat doe ik bij alle foto's. Dan zou het voor al mijn geplaatste foto's moeten gelden.Frans schreef:Mooi onderwerp.
Contrast lijkt mij eigenlijk ook wel goed.
Vind de textuur erg zwaar aangezet. Ken dat niet zo van analoog.
Is dat een digitale bewerking?
PS Filmpjes quoten lijkt me overbodig.
PPSS Nog een keer.