Taputolano gaf me de inspiratie om ook weer eens in het bos naar beneden te kijken, Ik heb een aantal vragen over de foto's die ik plaats. Opmerkingen buiten die vragen om zijn natuurlijk ook welkom.

Bij deze vraag ik me af hoe ik van het uitgebeten wit af zou kunnen komen, zonder de foto donkerder te maken. Volgens mij is het tijdens het maken van de foto al gebeurd, dus daar zit ook mijn vraag. Ik vind het lichte, bijna gelige van de omgeving mooi voor dit beeld en wil dat dus niet donkerder. Hoe had ik dan toch doortekening in het hoedje kunnen krijgen? (verder is het duidelijk dat ik te overmoedig was om mijn statief uit te klappen)
ISO 800, bp 165mm, f/5, 1/60

Bij deze foto heb ik duidelijk een te kleine scherptediepte gekozen, maar... ik blijf er wel naar kijken. Voor mij heeft 't iets. Voor jullie? Ik had dit groepje graag van grond hoogte willen nemen, maar ze groeiden in een afgezaagde holle boom.
ISO 800, bp 280mm, f/5.6, 1/30

Bedankt voor het kijken!
