Volgens mij maakt 't ook geen ene moer uit, Zodra het ene merk een iets betere camera op de markt brengt zal 't andere merk een aantal maanden daarna met een nog betere komen.....en zo blijven ze elkaar verbeteren.
Zelf heb ik een Sony A55 en dat heeft te maken met 't feit dat ik ruim 25 jaar geleden een Minolta 7000 als eerste spiegelreflex kocht.
Doordat Minolta daarna samen is gaan werken met Konica en doordat Konica Minolta weer wat later over is genomen door Sony heb ik nu een Sony camera, want al m'n oude Minolta objectieven passen nog gewoon op die Sony.
Nog belangrijker om een goeie/leuke foto te maken is toch welk objectief je gebruikt en natuurlijk degene die de foto maakt.....die is nog 't allerbelangrijkst.
